Wyświetl produkty wybranej manufaktury :
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
O nas

          

      W naszym sklepie zebraliśmy trunki tworzone przez pasjonatów. Za każdym produktem stoją ludzie i ich ciężka praca. Alkohole ,które możecie u nas zakupić to prawdziwe rzemiosło - wytwarzane ręcznie, w małych partiach, dzięki temu jakość trunków jest bardzo wysoka a każdy z nich ma duszę oraz jest niepowtarzalny! 

 

 

 

        

 

Smarduch Family Distillery & Nalewki Kresowe

       Nasza manufaktura położona jest w małym zabytkowym miasteczku na Opolszczyźnie, Grodkowie. Ponad 15-letnie doświadczenie w wytwarzaniu nalewek i destylatów oraz ogrom nagród na turniejach i festiwalach w całej Polsce sprawia, że jesteśmy jedną z najstarszych i najbardziej utytułowanych manufaktur alkoholi w Polsce. Jednocześnie nasza produkcja nadal zachowuje swój pierwotny wygląd – alkohole wytwarzane są na bazie owoców, ziół, miodów oraz przypraw korzennych, leżakują w gąsiorach oraz beczkach a butelkowane i oklejane są ręcznie. Za naszymi produktami stoi rodzina i pasja. Obecnie są to dwa pokolenia które dbają o jakość i kraftowy charakter naszej manufakturowej produkcji. Nasi klienci mogą poczuć się u nas jak u siebie i traktowani są indywidualnie. Wielu z nich zostaje przyjaciółmi firmy i jej najlepszymi ambasadorami za co im serdecznie dziękuję!

 

 

 

 

Nowa marka, profesjonalna produkcja

       W świecie produkcji jakościowych alkoholi jako Wolf Distillery działamy hobbystycznie od 2011 roku, od 2018 roku pod marką Wolf & Oak Distillery. Powstanie nowej marki i nowego logo to symboliczny moment, aby oddzielić hobbystyczną produkcję trunków – „sample not for sale” – od w pełni profesjonalnej produkcji alkoholu. Od 2018 roku działamy w formie Wolf Distillery sp. z o.o. W grudniu 2019 r. powstała Wolf and Oak Distillery Spółka Akcyjna (Emitent). Emitent ma zamiar dokonać połączenia z Wolf Distillery sp. z o.o. w trybie art. 492 par. 1 pkt 1. Kodeksu spółek handlowych, przy czym Emitent będzie podmiotem przejmującym. Warunki połączenia opisane są w załączonej do dokumentu ofertowego umowie inwestycyjnej z dnia 22 stycznia 2020 r. Zarządy obydwu spółek zobowiązały się, że w ciągu 7 dni od wpisania do Krajowego Rejestru Sądowego podwyższenia kapitału wynikającego z emisji serii akcji B, podejmą wszystkie niezbędne czynności dla realizacji połączenia. Zarząd Spółki nie ma wpływu na terminy ujawnienia wpisów w stosownych rejestrach, jednakże szacuje, iż do formalnego połączenia dojdzie na przełomie drugiego i trzeciego kwartału 2020 roku.

Destylarnia w Stanicy na Dolnym Śląsku

Marka Wolf & Oak Distillery w pełni czerpie z naszych wieloletnich doświadczeń. A jej sercem staje się destylarnia zlokalizowana w Stanicy na Dolnym Śląsku, która docelowo ma produkować do 800 beczek alkoholu rocznie dzięki trzem urządzeniom typu “pot-still” oraz kolumnie półkowej, zaprojektowanych i wykonanych w Polsce.

Jakość i smak

Specjalizujemy się w produkcji żytniej whiskey, ginu na bazie aromatycznych chmieli, okowit zbożowych i owocowych, a także bardzo ciepło przyjętym na rynku rumu z melasy z trzciny cukrowej. Dzięki starannie dobranym składnikom i miejscu produkcji, a także doświadczeniu całego zespołu, nasze alkohole sprzedają się szybko i zbierają pozytywne oceny za jakość i smak.

STANICA POD WROCŁAWIEM

Na mapie Polski znaleźć można dwie Stanice. Ważna dla nas to ta w województwie dolnośląskim, około 60 km na południowy wschód od Wrocławia. To właśnie tam znajduje się XIX-wieczny budynek, który docelowo będzie główną siedzibą firmy. Budynek, którego historia jest niestety mało znana. Wszystko wskazuje na to, że powstał właśnie jako destylarnia, jednak przez lata mieścił się tu browar, a po wojnie magazyn warzyw i zbóż.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl